11 Dub 2017

Figurky mohou vaši zahradu udělat zajímavější

0 Komentářů

Magneziová žába, realisticky vyvedená figurka psa, ježka nebo surikaty může vaší zahradě dodat trochu humoru. A podobně ani sádrový trpaslík nebo vodník na břehu domácího jezírka vůbec nemusí být obrazem kýče a nedostatku vkusu.

Zahrada je totiž místem, kde chceme trávit příjemné chvíle s rodinou a kde by se měly cítit dobře i děti. Proto hezky umístěná figurka společně s dobře ošetřeným a ostříhaným trávníkem a květinovým záhonem zdůrazní náš smysl pro nadhled nad světem a dobrou pohodu.

Figurky, která najdete v naší nabídce jsou vedle magnezia vytvořeny ze speciálního materiálu polyston. Ten v sobě kombinuje vlastnosti kamene a umělé hmoty. Nemá póry, takže se na povrchu netvoří trhlinky, neabsorbuje vodu a nemohou na něm růst houby, plísně či mech. Polyston je odolný, tvrdý, vydrží i vyšší teploty a je stálobarevný.

Kozel, krokodýl, datel, plovoucí kačer, jezevčík, trpaslík – to jsou pouze některé příklady figurek, které nabízíme v naší prodejně a kde si určitě vyberete pro vás tu pravou.

Firma GARDEN Centre sídlí v areálu Velkotržnice Lipence. Vedle figurek zde najdete i veškerý sortiment potřeb pro zahrádkáře, substráty, sazenice, semena a v České republice naprosto ojedinělou šíři nabídky svíček.

Rádi u nás přivítáme nejen zákazníky z řad maloobchodníků, ale každého, kdo chce udělat radost sobě nebo přátelům zajímavým dárkem.

[nahoru]