13 Čvn 2017

Hrnky s vtipnými nápisy a obrázky

0 Komentářů

Ať již chcete udělat radost kolegovi v práci, kamarádovi nebo členovi rodiny – hrnek s vtipným nápisem nebo obrázkem ho určitě vždy potěší. Cena za takový dárek není horentní a pokud se náhodou netrefíte do vkusu – obdarovaný ho může klidně poslat dál.

Protože ale svoje blízké dobře znáte a mte rádi, je mnohem více pravděpodobné, že s hrnkem budou zahajovat každý den u snídaně, případně si do něj budou svůj čaj nebo kávu vařit v práci.

Keramické hrnky s nápisy a obrázky prodáváme v nejrůznějších barvách a tvarech. Oblíbené je například hrnek Maxi s citáty Jana Wericha, hrnek Jakub s obrázky kocourů nebo hrnek David s žertovnými certifikáty.

Keramické hrnky však tvoří pouze část naší bohaté nabídky. Pokud se je rozhodnete věnovat jako dárek, můžete si k nim u nás vybrat jako doplněk i něco z jedné z největších nabídek svíček všech druhů v České republice.

A samozřejmě nejen to. V prodejně umístěné v areálu Velkotržnice Lipence máme pro naše zákazníky připravenu kompletní nabídku potřeb pro zahrádkáře a zahradnické profesionály – od nářadí přes substráty, semena, hnojiva až k chemickým postřikům proti škůdcům a plísním.

[nahoru]