10 Lis 2017

Mimořádná nabídka vánočních svíček se slevou 50 %

0 Komentářů

Pro tento rok jsem pro vás připravili akci – mimořádně nabízíme slevu 50 % na svíčky DIANA/LYRA, FLAME, LUMINA, ROZETA, SNOWFLAKE a VLOČKA, kde si můžete vybrat z celkem 28 barevných variací. Sleva platí do konce roku nebo do vyprodání zásíb a není podmíněna žádným minimáním odběrem.

Svíčky tak, jak je dnes známe, existují díky vynálezu parafinu, ke kterému došlo v roce 1833. Před tím se používaly svíčky lojové, které bychom dnes už domů zřejmě nechtěli. Živý plamínek tradiční svíčky zůstavá nenahraditelným, i když i zde došlo, zejména s ohledem na bezpečnost, ke změně. Jestliže dříve se parafínové svíčky používaly k ozdobení vánočního stromku, dnes byly nahrazeny různými LED svítícími řetězy nebo umělými svíčkami. Jejich konec to však neznamenalo.

V podobě krásných, barevných válců, koulí nebo třeba kuželů, často zdobených speciální metalickou vrstvou nebo ornamenty, vánoční svíčky stále slouží jako významný dekorační prvek nejrůznějších vánočních aranží. A Vánoční svátky si bez nich již neumíme představit.

V naší prodejně v areálu Velkotržnice v Lipencích máme na skladě nepřeberné množství vánočních svíček. Nakoupíte u nás ale také vánoční dekorace, ozdoby neboumělé vánoční stromky. Vedle toho nebízíme kompletní sortiment potřeb pro zahrádkáře i profesionální zahradníky, včetně substrátů a zahradnické chemie.

[nahoru]