16 Kvě 2017

Na balkony doporučujeme samozavlažovací truhlíky

0 Komentářů

Počasí se už umoudřilo a i v letošním studeném jaru jsme se dočkali okamžiku, kdy můžeme bez obav z toho, že by nám květiny zničily ranní mrazíky, ozdobit svoje balkony truhlíky a závěsnými květináči s muškáty.

Mnoho lidí má ale stále obavy z toho, že květinová výzdoba bude v ohrožení, když na několik dnů odjedete z domu. Tyto obavy minimalizují samozavlažovací truhlíky, protože udržují  rostlinám trvalou optimální vlhkost.

Do spodní části samozavlažovacího truhlíku nalijeme přes nálevku s vodoznakem vodu, která pak látkovými knoty vzlíná a udržuje v substrátu tu správnou vlhkost. Vodoznak nás informuje o výšce její hladiny. Na některých truhlících si také můžeme pomocí koleček s datem nastavit i čas a hodinu naší poslední zálivky, případně zálivky, kterou jsme obohatili některým z hnojiv.

Samozavlažovací truhlíky nabízíme ve velké šíři barev, designu i velikostí. A samozřejmě – máme dostatečný výběr i pro zákazníky, kteří místo plastových truhlíků preferují truhlíky keramické s klasickými podmiskami.

Pokud vyrazíte do naší prodejny v areálu Velkotržnice Lipence pro truhlíky, určitě si u nás vyberete i některý z velké nabídky substrátů speciálně vyvinutých pro pěstování balkonových rostlin, hnojiv a přípravků pro ochranu rostlin.

[nahoru]