12 Říj 2017

Na hřbitov kvalitní dekorace z přírodních materiálů

0 Komentářů

Svátek zesnulých je příležitostí vzpomenout na naše předky a vzdát jim poctu vhodnou úpravou hrobu. Dáváme tím tak mimo jiné na vědomí, že si vážíme svých kořenů a tradic.

Důvody, pro které v tuto dobu klademe na hroby hřbitovní svíčky a věnce, mají mytologické pozadí. Souvisí s prastarou vírou v to, že tuto noc se duše zemřelých schází k bohoslužbě a světla svíček jim mají pomoci v orientaci na tomto světě.

I když se dnes nad tím většina z nás pousměje, hřbitovy jsou i tak plné svíček a věnců. Nabídka je nepřeberná, proto bychom měli při jejich koupi dávat přednost kvalitě a také ekologii.

Hřbitovní věnce a dekorace z přírodních materiálů vytvářené zkušenými zahradníky a floristy jsou nejen vkusné, ale také méně zatěžují životní prostředí. Je to logické, protože chvojí, statice, slaměnky a šišky na rozdíl od plastů patří do přírody, a až doslouží, přirozeně se rozpadnou.

V naší prodejně v areálu Velkotržnice Lipence nabízíme širokou paletu hřbitovních věnců a dekorací z přírodních materiálů. Vedle toho si pak u nás vyberou i ti zákazníci, kteří si chtějí věnce vyrobit sami. Pro tuto příležitost máme na skladě veškeré pomůcky a suroviny pro jejich výrobu.

Náš personál vám ochotně poradí s výběrem a doporučí i vhodné svíčky nebo hřbitovní lampy.
V případě, že zásobujete svůj obchod nebo potřebujete odebrat celé balení svíček, máme pro vás připraveny zajímavé slevy.

[nahoru]