20 Čvn 2017

Užijte si radost z letní zahradní pohody

0 Komentářů

Červen je měsíc, kdy zahrada již vydává své plody, zdobí ji bohatý trávník a kvetoucí rostliny. Je to tedy čas užívat pohodu posezením v altáncích a pergolách při grilování nebo při koupání v zahradních bazénech. Ale zároveň je to čas i na zahradní práce.

I když jsme vysévali semínka zeleniny na jaře, v červnu je pořád ještě vhodná doba pro výsev mrkve, ředkví, raných kedluben nebo keříčkových fazolí. A samozřejmě, stále je možné vysévat saláty, pór, zelí nebo růžičkovou kapustu.

Pokud nejste zrovna fanoušky zeleninové zahrady, ale dáváte přednost květinám, tak jistě víte, že v červnu se vysévají dvouletky – tedy macešky, sedmikrásky, karafiáty nebo pomněnky. Jejich semínka posypeme pouze tenkou vrstvou vhodného substrátu a dobře zalijeme.

Červen je nejen čas na přihnojení trávníků, ale i dalších rostlin. Pokud se rozhodnete využít tekutá hnojiva, která máme v nabídce, můžete využít naši speciální akci – když si koupíte celé balení hnojiv, dostanete od nás 10 % slevu. Tekutá hnojiva totiž mají pestřejší složení, jsou specializovaná na jednotlivé druhy rostlin a aplikují se zálivkou.

Jako hnojivo můžete například využít přípravek Vitality komplex, zvýší vám květy i plody rostlin až  o 34 % oproti běžnému stavu. I ten nyní nabízíme v akci, protože ke každému litru přípravku od nás dostanete další 0,25 l balení zdarma.

Naši prodejnu najdete v areálu Velkotržnice v Lipencích u Prahy. Vedle kompletního sortimentu pro zahrádkáře a zahradníky u nás nabízíme i mimořádně širokou nabídku svíček doslova pro každou příležitost.

[nahoru]