24 Bře 2017

Svíčka dodá atmosféru každé příležitosti

0 Komentářů

Přemýšlíte nad tím, jak doladit interiér? Chcete, aby chystaná oslava narozenin vzbudla ty správné emoce? Toužíte navodit pocit blízkosti a sblížení? Nebo chcete jenom tak udělat někomu radost žertovným dárkem? Pak sáhněte po té správné svíčce.

Plamen hořícího knotu svíčky je totiž od nepaměti spojován s něčím magickým a tajemným a dodnes pro nás symbolizuje klidu, mír, ticho, čistotu i ochranu. A vážou s k němu také různé rituály: nejenom sfoukávání svíček na narozeninovém dortu, ale třeba i zapálení svíčky při narození dítěte. Naši předci totiž věřili, že světlo plamínku uctívá duši, která přichází na tento svět.

Ať již hledáte tedy svíčky pro jakoukoliv příležitost, v naší prodejně si určitě vyberete, protože jich nabízíme tisíce druhů všemožných barev a odstínů od domácích i českých výrobců.

A abychom nezapomínali na velikonoce – výzdoba obchodu nebo domácnosti bez svíček v jarních barvách přece nesmí nikde chybět. Svíčky jsou totiž společně s květinami významným prvkem, který dokáže povýšit atmosféru do úplně nových rozměrů.

Svíčka totiž nemusí být pouhé spotřební jednoúčelové zboží. Svíčka je víc, než pouhý doplněk, což poznáte tak, že bez ní vám prostě bude v místnosti vždy něco chybět.

[nahoru]