06 Čvn 2017

Svíčky proti komárům a na párty

0 Komentářů

Ze zahradní párty s grilováním a příjemným posezením v teplém letním večeru si můžete odnést krásné zážitky, ale také nepříjemné štípance od komárů. Abyste se jejich útokům ubránili, můžete využít speciální svíčky proti komárům. Ty vám nejen pomohou s ochranou proti dotěrnému hmyzu, ale ještě navíc dokáží vytvořit výjimečnou atmosféru. 

Svíčky, které silně odpuzují komáry  nabízíe pod značkou Citronela. Nabízíme je buďto v žadince nebo ve formě imitace kůry či kokosového ořechu

Ne vždy se však musíte chránit pře pobodáním. Jsou roční období, kdy se lze pohybovat v přírodě zcela bez tohoto rizika. Ale i tehdy chcete své zahradní párty dodat atmosféru neopakovatelné příležitosti. Pomohou vám ji vytvořit speciální svíčk pro venkovní použítí, které rovněž nabízíme v naší prodejně v areálu Velkotržnice Lipence.

Kromě svíček proti komárům a na párty si u nás můžete prohlédnout v České republice ojedinělou nabídku svíček doslova pro každou příležitost. Nabízíme rovněž veškeré potřeby pro profesionální zahradníky i drobné pěstitele – substráty, hnojiva, keramiku, semena, zahradnické nářadí i chemické postřiky proti škůdcům a plísním.

[nahoru]