02 Kvě 2017

Vitality komplex – akce pro vaši zahradu v akci

0 Komentářů

Vitality komplex je přípravek, díky kterému vaše rostliny lépe pokvetou a přinesou více plodů, a to až o 34 % oproti běžnému stavu. V současnosti si ho u nás můžete zakoupit v akční nabídce, kdy ke každému litru přípravku dostanete 0,25 l balení zdarma.

Když začnete využívat Vitality komplex, zvýší se účinky hnojiva, protože půda, ve které je rostlina zasazena bude biologicky aktivnější. Přípravek rovněž posiluje buněčné stěny rostlin a povzbuzuje jejich imunitu, takže lépe odolávají škůdcům i chorobám. A dokonce lépe snáší i chyby, kterých se někdy pěstitelé dopouštějí, jako je například špatná zálivka.

Vitality komplex je výluhem z tzv. vermikompostu – materiálu, který svou činností v půdě vytvářejí žížaly a který je bohatým přírodním zdrojem živin pro rostliny.

Výrobce připravil speciální roztoky pro jednotlivé druhy rostlin. A tak si můžete vybrat Vitality komplex pro muškáty a surfinie, rajčata a papriky, pokojové rostliny, orchideje nebo univerzální. Vedle toho také nabízíme postřik Vitality komplex – první pomoc pro oslabené rostliny.

V naší prodejně GARDEN Centre v areálu Velkotržnice Lipence nabízíme vedle přípravku Vitality komplex také široký sortiment substrátů, semen, hnojiv, chemických prostředků a nářadí jak pro domácí zahrádkáře, tak i pro profesionální zahradníky. Vybrat si můžete z celé řady ozdobných figurek do zahrady nebo z nepřeberných druhů svíček pro všechny příležitosti.

[nahoru]