22 Kvě 2017

Závěsné květináče – příležitost pro vaši kreativitu

0 Komentářů

Květináče nemusí být jen ty klasické, které stojí na zemi nebo na parapetu, ale také závěsné, které lze využít prakticky všude. Nemusíme se jich bát v domácnosti, ovšem největší uplatnění najdou na terasách, balkonech, pergolách, altánech nebo třeba na zahrádkách restaurací či jako doplněk výlohy obchodů.

Stejně jako truhlíky i závěsné květináče jsou vyráběny v samozavlažovacím provedení, a není tedy třeba se každý den stresovat s jejich zálivkou.

Závěsné květináče jsou určeny především jako designový doplněk a jsou vhodné pro osazovány květinami, které kvetou celé léto – petuniemi, surfiniemi, fuchsiemi a podobně. Mohou ale také posloužit k praktickým účelům, pokud do nich vysadíme bylinky nebo třeba jahody. Dobrý růst a zdraví rostlin samozřejmě podpoří jejich výsadba do kvalitního substrátu.

To, jak závěsné květináče využijeme, je tedy zcela na nás, stačí si jen podle potřeby vybrat ty správné. V naší prodejně GARDEN centre v areálu Velkotržnice Lipence vám s jejich výběrem poradíme.

Kromě závěsných květináčů a truhlíků nabízíme i širokou paletu substrátů, hnojiv, nářadí, chemie a rovněž i svíček všech druhů.

[nahoru]